KORONAVIRUS VS. TRPASLICON 3:1 ?

Milí fanoušci hry Lepší než život™,

vývoj nové hry stále provázejí nemalé problémy, ale doufáme, že se nám již podařilo zachytit a eliminovat z našeho hlavního serveru všechny viry. Předpokládaný nový termín spuštění hry Lepší než život™ je 24.–26. září 2021. Slavnostní představení hry Lepší než život™ proběhne v ZŠ Květnového vítězství v Praze Chodově.

– „Já věděl, že neuhodnete. Přiletěl poštovní modul! Hledá nás od našeho odletu, dostihl nás, když jsme se obrátili.“
– „Takže to trvalo tři miliony let!?“
– „Jo, co chceš, obyčejný poštovní průměr.“

Trpaslicon 2021 – Lepší než život™

Novou senzací ve světě vědy a techniky je zbrusu nová počítačová hra Lepší než život™. Za pomoci senzorů s dokonalou zpětnou vazbou je hra schopna vás virtuálně přenést na Trpaslicon, festival britského humoru, sci-fi a fantasy, kde budou splněny všechny vaše sny a přání. Hra bude uvedena na trh ve dnech 24.–26. 9. 2021 v ZŠ Květnového vítězství v Praze na Chodově, dá-li koronavirus.

K rozehnání případných šílených davů budou na místě v pohotovosti připravené gumové nukleární zbraně.

– „Mám vodní postel ve tvaru kytary potaženou leopardí kůží!“
– „Jóóó? To bys měl vidět moji skříň! Je tak velká, že zasahuje do několika časovejch pásem!
Když jsou u košil tři hodiny, tak ponožky mají sedm ráno!“

A co se tam teda bude dít? Cokoliv chcete, pánové! Tohle je Lepší než život™

Hlavní sál bude samozřejmě nabit dokonalým programem věnovaným vašemu nejoblíbenějšímu seriálu Červený trpaslík. Vaším časem nebudeme plýtvat na vaše oblíbené fašistické diktátory ani herečky z 20. století, jako je třeba Máří Magdalena. Místo toho se zaměříme rovnou na ty, po nichž toužíte nejvíce – na dabéry Červeného Trpaslíka.

Programová linie Britcom bude věnována vaší nejmilejší zábavě – britským komediálním seriálům. Čekají vás tam ty nejvtipnější a zároveň nejbritštější zážitky vašeho života.

V linii Sci-fi a fantasy probereme nejžhavější sci-fi novinky jako 648. díl Pátku třináctého, či nejnovější remake Casablancy. Nezapomeneme samozřejmě ani na nejúžasnějšího autora humoristické fantasy, Terryho Pratchetta.

V herně si nasimulujeme utkání těch nejskvělejších sportů mnohovesmíru, jako jsou šipky na kozatou rosničku nebo turnaj přes jégrovky s nafouknutým kondomem. V šachu a deskových hrách tam proti vám nastoupí intelekty takového formátu, že jen osel by s nimi nezkřížil šavle.

– „Jenom jsem ti chtěl říct, že seš naprostej magor!“
– „Cože?! Tohle není můj sen!“
– „Ne, ten je můůůůůj!“

Dáte si elektrody na přední laloky a hypotalamus, takže budete mít pocit, že jste přímo tam!

Hromadné spuštění serverů provedeme v pátek 24. 9. v 19:00. Nalogujte se z pohodlí svého domova, nebo přijeďte autobusy č. 154, 170, 197 nebo 203 z metra C Háje do ZŠ Květnového vítězství v Praze na Chodově (zastávka Brechtova), kde bude možné si na víkend pronajmout nejmodernější VR konzole.

– „Jistěže napoprvé se nedá očekávat vše na sto procent, ale ty knedlíčky byly opravdu, jak se patří.“
– „Rimmere, s knedlíkama z pořádnýho těsta, s knedlíkama udělanejma, jak se patří, s takovejma knedlíkama se nedá hrát fotbal!“
– „To je pravda, ale v porovnání s tím, co jsem čekal, byly naprosto vynikající.“

U jídel z naší vyhlášené restaurace U Piráta Luigiho si budete vždy jisti, co jíte, a ani vás nenapadne využít obsah talíře jako sportovní pomůcku. Pochutnáte si na těch nejlahodnějších nóbl jídlech a vše budete moci spláchnout Dom Perignonem, ročníkem ’44, který vám načepujeme přímo do půllitru.

– „Auuuúúúúúúúú!!! Mám úplně prázdné břicho! Úplně vypumpované!
Tak tady jstééé! Člověče, já mám hlad! Já se musím najíst!“
– „Rimmerovi umřel táta.“
– „Já radši kuře.“

Upozorňujeme všechny hráče, že možnost konzumace doneseného alkoholu, či chození ve venkovní obuvi nebudou součástí základní verze hry. Jakýkoliv pokus obejít tato omezení hacknutím herního kódu bude mít za následek permanentní ban.

Cena víkendového pobytu ve hře Lepší než život™ činí 350 Kč a to včetně pronájmu VR zařízení, plně vybaveného nejmodernějšími synapsovými přípojkami.

Pokud se rozhodnete vyplnit náš online formulář a zakoupit si hru Lepší než život™ v předprodeji, bude vám zaúčtována částka 350 Kč.

V případě, že nebudete schopni zaplatit, máme instrukce zlámat vám obě nohy a utrhat prsty. Tak co?

Takhle se vymlouváš pořád, že seš mrtvej!

Máte-li jakékoliv dotazy ke hře, napište na e-mail naší zákaznické podpory info@trpaslicon.cz

Ten tvůj táta, jestli ti to pomůže, je teď v zemi, že jo?! Jasně, že neni blahem bez sebe, ale na druhou stranu: všichni ty červíci to můžou roztočit!

Soutěž masek

Trpaslicon se vyvíjí a stejně tak se vyvíjí i probíhající aktivity. Změnou prošla letos i již tradiční soutěž masek.

Co vše se změnilo?

Změnou prošel hlavně průběh hlasování. O nejlepších maskách totiž budete hlasovat jen vy. Každý návštěvník bude mít k dispozici tři hlasy, které bude moct rozdělit nejvýše mezi tři masky. Pro hlasování bude možné využít vyhrazená místa v prostorech Trpasliconu, nebo bude možné předat hlas přímo vybrané masce.

Všechny masky, které se budou chtít zúčastnit soutěže, se sejdou v sobotu ve 13:00 v Hlavním sále, kde se nafotí a kde zároveň natočí krátkou videoprezentaci, která pak bude veřejně přístupná na Facebooku. To, aby bylo hlasování ještě jednodušší!

Některé věci se nemění

Vyhlášení soutěže proběhne jako vždy v Hlavním sále v rámci hlavního večerního programu, kde bude také poslední možnost dát hlasy svým favoritům. Během večera proběhne krátké představení a rozhovor s každou zúčastněnou maskou.

Účast v soutěži se rozhodně vyplatí, protože žádná maska neodejde s prázdnou. Zároveň by masky měly mít na paměti, že sice je možné přihlásit se během celé soboty, ale čím později se přihlásí, tím více znevýhodněná bude při hodnocení.

Podrobná pravidla pro hlasující a účastníky naleznete ZDE.

Na akci budeme respektovat platná protiepidemická opatření a prosíme o to i všechny účastníky. Porušení platných opatření bude znamenat vyloučení z akce bez náhrady.