Extra program

Soutěž masek

Přijďte si užít legraci a zúčastněte se soutěže masek. Nestyďte se, že vaše maska není dokonalá. Právě ty rozkošné drobné chybičky nás přitahují.

(Org tým)

VIP večer s maskami a dabéry

Vaše vlastní epizoda Červeného Trpaslíka – úniková hra

Toto je volání o pomoc festivalu britského humoru Trpaslicon! Všichni organizátoři a účastníci jsou mrtví, zahynuli v důsledku nešťastné nehody v bufetu v roce 2024. Jediní, kdo přežili, jste vy – parta nýmandů, která byla v době nehody ve stavu nevědomí za porušení pravidel akce. Takže po probuzení za tři miliony let, kdy toxicita výparů z karí klesla na únosnou hranici, se nacházíte v posledním stojícím skladišti pouze ve společnosti naprosto neschopného hologramu bývalého organizátora. Vaší jednou nadějí je vrátit se zpět do minulosti a varovat organizátorský tým před téměř nevyhnutelným koncem. Máte necelou půl hodinu, než se místnost zhroutí, vy zahynete, Trpaslicon navěky skončí a spustí se závěrečné titulky. Z toho jste navíc dost času strávili čtením této zprávy. No tak, na co čekáte? Teď už můžete bezpečně vyjít ven ze stáze!

(Org tým)

Enig: Trpasliconí šifrovačka

Věříte si, že máte IQ vyšší než učitel tělocviku nebo dva hlídači na parkovišti? Zkuste si to v naší trpasliconí šifrovačce! Vytvořte tým až o 4 lidech, nebo ukažte všem prostředníček a soutěžte sami. Hra je vhodná i pro začátečníky, kteří nikdy nešifrovali. Do hry je možné se připojit kdykoliv v průběhu dne, stačí se stavit na recepci a říct heslo "Enig".

(Cellindra, Ex, Mara, Pedro)

Komárovo knihkupectví

Na Trpasliconu si můžete tradičně vybrat i potravu duševní. V Komárově knihkupectví najdete zastoupenou českou i zahraniční fantastiku, novinky i starší tituly, beletrii, komiksy i encyklopedie.

(Komár)

Muzeum Trpasliconu

Všichni jsme prošmejdili svoje skrejše, abysme ti dali něco, co je nám hodně drahý.

(Org tým)

Suvenýry

V našem stánku si můžete zakoupit originální suvenýry. Trička, mikiny, placky, samolepky, pantofle, ponožky, bublinkovou fólii.... Náš tým usměvavých organizátorek vám pomůže zbavit se přebytečných finančních prostředků a ještě jim poděkujete. Akceptujeme platby kartou.

(Dalila, Amy, LadyAlex, Papája)

Dreamworlds

V říši snění se skrývá mnoho světů, tvorů a dobrodružství. Některá jsou plná naděje a radosti, jiná jsou pohlcena do ticha a strachu. Na výstavě Dreamworlds bude možné zakoupit autorská díla pro malé i velké.

(Petra Kubátová jr.)

Trpaslicon Times

Exkluzivní rozhovor s A. J. RImmerem! Ozveny loňského ročníku i ozvěny budoucnosti! Křížovky!

(Org tým)

Trpaslicon Times

Caffe Victoria

Stánek pro ty, kteří potřebují svou dávku kofeinu či teinu, aby vydrželi ještě další pořad, ještě další deskovku, ráno rozpohybovat, či jen v nabitém programu na chvíli zastavit a u voňavého moku pokecat s přáteli. A dal by si někdo vafli?

(Victoria Walderon)

Caffe Victoria