Herna

PÁTEK

Šipky na kozatou rosničku

Šipky na kozatou rosničku

V noci si vždycky najdeme trochu času, abychom obdivovali Caravaggia a hovořili o koncepci, obsahu a formě. Šipky na kozatou rosničku už nemaj šanci.

SOBOTA

Poznej znělku animovaného seriálu

Poznej znělku animovaného seriálu

Našpicujte uši a přijďte si otestovat, nakolik vám slouží vaše paměť. Zaslechnete kousky, při kterých jste se probouzeli každé víkendové ráno a i ty, které nyní hrají ze současných televizních obrazovek. Nebo si můžete s přijít prostě jen tak zabroukat vaše oblíbené melodie.

(Rausek)

Švihlé olympijské hry

Švihlé olympijské hry

Olympijské hry jak je neznáte! Pojďte si zasoutěžit v těch nejšílenějších disciplínách, které si vůbec dovedete představit. Víte, jak se bránit proti zralému ovoci? Jak správně jezdit na koni? Jak chodit po rovné čáře? Pak neváhejte a přijďte si zasoutěžit!

(Le fille Ash)

Malý rybář

Malý rybář

Vychutnejte dobrodružství pravého rybolovu v pohodlí našeho conu! Čekají na vás skvělé ceny!

Poznej znělku animovaného seriálu – vyhlášení

Poznej znělku animovaného seriálu – vyhlášení

Pro všechny z vás, kteří se chtějí ubezpečit, že si hodnotitelé výsledky nevymysleli. Také pro všechny ty, kteří rádi sledují, jak se lidé v jejich okolí pleskají do čela, nevěřícně kroutí hlavou nebo mají ve tváři výraz naprostého osvícení. Každou znělku promítneme s obrazem a komentářem.

(Rausek)

Pojídání pálivých toustů

Pojídání pálivých toustů (bez jediného hrášku)

Ani málo ani moc, v tom je to umění! Něco tak chutného jste v životě nejedli! Absence chuťových pohárků výhodou!

Origami Art of References

Origami Art of References

Chtěli ste si někdy vytvořit něco a neměli k tomu nic jiného než jeden list papíru? I tak jde utvořit skutečné umělecké dílo. Stačí trocha píle, lehká znalost geometrie a jejího využití a z listu papíru může být cokoliv od plačícího anděla po želvu se slony na krunýři. Přijďte si zkusit něco nového, podat zájem o speciální tvorbu nebo se jen pobavit nad nezdary ktere se nemusí vyhnout ani mistrům.

(kira96desu)

Poznej, co je tohle za ovoce?

Poznej, co je tohle za ovoce?

„Je to pooo…mrr… Je to poo…mrr… Je to banán!“ Anebo není? Dokážete poznat rozdíl mezi rozinkou a melounem? V tom případě víte téměř vše! Přijďte si otestovat své znalosti různého ovoce.

NEDĚLE

Volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem

Volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem

Máte už dost stolního golfu, máte po krk Člověče, nezlob se? Zahrajte si volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem!